پردیس کلینیک
دسته‌بندی نشده مقالات
بهترین کلینیک ترک اعتیاد

کلینیک ترک اعتیاد تهران

تیترهای مطالب این صفحه :

اگر در تهران حضور دارید و هنوز برای درمان اعتیاد خود اقدامی نکرده اید، توصیه می کنیم که حتما از طریق یک کلینیک ترک اعتیاد تهران مراحل مربوط به درمان خود را انجام دهید. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از کلینیک های ترک اعتیاد در تهران وجود دارند که خدمات مختلفی را به خانواده های فرد معتاد و خود فرد معتاد ارائه می کنند.مراجعه به یک کلینیک ترک اعتیاد خوب، می تواند به شما برای ترک اعتیاد مواد مخدر کمک ویژه ای بکند. در حال حاضر در استان تهران کلینیک های ترک اعتیاد خوبی وجود دارد که خیال فرد معتاد و خانواده های آن ها را برای ترک اعتیاد و مواد مخدر راحت می کنند. در صورتی که قصد مراجعه به کلینیک ترک اعتیاد تهران را دارید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین کلینیک های ترک اعتیاد تهران آشنا شوید.

بنر- تماس- با -ما -پردیس - کلینیک

بهترین کلینیک های ترک اعتیاد در تهران

بهترین کلینیک های ترک اعتیاد در تهران

در حال حاضر کلینیک های ترکِ اعتیاد بسیار مختلفی در استان تهران وجود دارد؛ اما بعضی از افرادی که قصد ترکِ اعتیاد خود را دارند با این مشکل مواجه می شوند که کدام کلینیک ترکِ اعتیاد را برای درمان خود انتخاب کنند. به طور کلی زمانی یک کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران به یک کلینیک ترک اعتیاد خوب شناخته می شود که خدمات مختلفی را به افراد ترک متادون کننده ارائه کند.

ارائه خدمات رفاهی مناسب، ارائه خدمات بهداشتی خوب و مطابق با پروتکل های بهداشتی بیماری کرونا، ارائه خدمات انگیزشی و … از جمله فاکتورهایی است که برای کلینیک های ترکِ اعتیاد در تِهران مورد توجه قرار می گیرد.

البته در بعضی از کلینیک های ترکِ اعتیاد در تِهران روش های مختلفی برای درمان اعتیاد استفاده می شود که همین موضوع یکی از مزیت های کلینیک های ترکِ اعتیاد خوب در استان تِهران می باشد.

در یک کلینیک ترکِ اعتیاد خوب، فرد مصرف کننده باید ابتدا از یک پزشک مشاوره بگیرد. در این کلینیک پزشک ابتدا شرح حال بیمار، دز مصرفی بیمار، مدت زمان مصرف مواد مخدر، نوع ماده مصرفی و … دیگر عوامل را برای تعیین یک روش اصولی جهت انتخاب نوع درمان مد نظر می گیرد. سپس، بر اساس شرح حال بیمار پزشک روش درمانی مناسبی را برای درمان بیمار در نظر می گیرد.

کلینیک - ترک - اعتیاد - تهران
کلینیک ترک اعتیاد دولتی در تهران

کلینیک ترک اعتیاد دولتی در تهران

یکی از انواع کلینیک های ترکِ اعتیادی که در تِهران وجود دارند، کلینیک های ترک اعتیاد دولتی می باشند. این کلینیک ها به صورت رایگان و یا با یک قیمت بسیار مناسب اقدام به ارائه خدمات مختلف به افرادی که قصد ترک کردن اعتیاد را دارند، می کنند.

کلینیک های مختلفی در تِهران وجود دارند که به صورت دولتی اقدام به ارائه خدمات ترکِ اعتیاد می کنند که در ادامه بعضی از این کلینیک ها را ذکر می کنیم. در نظر داشته باشید که هر یک از این کلینیک ها خدمات رفاهی مشخصی را به مصرف کننده ارائه می کنند و شاید بعضی از کلینیک های ترکِ اعتیاد دولتی تهِران از بعضی دیگر از این کلینیک های برتر باشند.

 • کلینیک ترک اعتیاد دولتی دی
 • کلینیک ترک اعتیاد دولتی کیمیای رهایی
 • کلینیک ترک اعتیاد دولتی شرق آفتاب
 • کلینیک ترک اعتیاد نوین
 • کلینیک ترک اعتیاد سپهر

کلینیک ترک اعتیاد خصوصی در تهران

به هر حال بعضی از خانواده ها و یا حتی فردی که قصد درمان اعتیاد خود را دارد، به فکر این می باشد که خدمات مختلفی را برای درمان اعتیاد خود دریافت کند. طبیعی است که کلینیک های ترکِ اعتیاد خصوصی در تهران خدمات رفاهی بیشتری را به فرد ترکِ کننده ارائه می کنند؛ چرا که جمعیت افراد ترکِ کننده در این مراکز بسیار کمتر از جمعیت افراد ترکِ کننده در مراکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران می باشند.

در ادامه به بعضی از کلینیک های ترکِ اعتیاد خصوصی اشاره می کنیم. این کلینیک ها تنها نمونه ای از کلینیک های مشاوره ترکِ اعتیاد خوب خصوصی در تهران می باشند و شاید کلینیک های دیگری هم وجود داشته باشند که خدمات خوبی به فرد ترک کننده ارائه کنند.

کلینیک - ترک - اعتیاد - تهران
 • کلینیک ترک اعتیاد تهران افشار: کلینیک ترک اعتیاد افشار یکی از کلینیک های خصوصی ترکِ اعتیاد در استان تِهران است که خدمات خود را با روشی بسیار عالی ارائه می کند. خدمات این کلینیک به صورت شبانه روزی به افراد ارائه می شود. خدمات این کلینیک ترکِ اعتیاد خصوصی تِهران به اندازه ای خوب است که فرد ترک کننده احساس می کند در یک هتل 5 ستاره حضور دارد. در این مرکز سعی می شود که از پزشکان خبره، جلسات مشاوره ای مختلف و درمان های بسیار نوین برای درمان اعتیاد استفاده شود.
 • کلینیکِ ترکِ اعتیاد تِهران پردیس کلینیک: یکی از کلینیک های خصوصی بسیار خوب در تِهران، پردیس کلینیک است. این کلینیک به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره ترکِ خواهد داد. در پردیس کلینیک خدمات رفاهی خوبی به افراد ارائه می شود. از جمله مزیت های این کلینیکِ ترکِ اعتیاد تِهران که خدمات خود را به صورت خصوصی ارائه می کند، این است که در این مرکز به بهداشت بسیار توجه می شود. به طوری که هر روز فضای این مرکز ضد عفونی می شود تا سلامت فرد ترک الکل کننده تضمین شود.
 • کِلینیک ترکِ اعتیاد آکسون:  آکسون از جمله کلینیک های بسیار خوبی است که اقدام به ارائه خدمات به صورت خصوصی می کند. در این مرکز از بهترین روش های درمانی برای درمان فرد معتاد استفاده می شود. ارائه خدمات به خانواده ها و فرد معتاد، مجهز به بهترین امکانات برای ترکِ اعتیاد و … از جمله مزایای این مرکز برای ترکِ اعتیاد است. این مرکز کاملا شبانه روزی است و در عین حال خدمات خود را به صورت سرپایی و بستری ارائه می کند.

اعتیاد یکی از بیماری های گریبان گیر در بین افراد جامعه است. متاسفانه این بیماری در بسیاری از افراد جامعه وجود دارد و بسیاری از خانواده ها درگیر آن هستند. همواره به افرادی که دچار بیماری اعتیاد می باشند، توصیه می شود که در کمپ ترک اعتیاد، اعتیاد خود را با روش اصولی ترک کنند.

بیشترین سوالات سرچ شده در گوگل
 1. چه تعداد مصرف کننده مواد در ایران وجود دارد؟
  از جمعیت 81 میلیونی، حدود 2 تا 3 میلیون ایرانی تخمین زده می‌شود که معتاد باشند که به طور مداوم یکی از بالاترین نرخ‌های اعتیاد در جهان است.
   
 2. چهار هدف دارودرمانی چیست؟
  چهار حوزه تمرکز اولویت عبارتند از: درک تعاملات پیچیده عوامل موثر بر مسیر مصرف مواد. تسریع توسعه درمان ها. پرداختن به پیچیدگی های دنیای واقعی
   
 3. اگر معتاد به مواد مخدر هستید کجا می روید؟
  همانطور که برای اعتیاد به مواد مخدر به دنبال کمک هستید، دریافت درمان برای سایر مشکلات پزشکی یا روانشناختی نیز مهم است. بهترین شانس شما برای بهبودی، دریافت ترکیبی از درمان سلامت روان و اعتیاد از یک ارائه دهنده یا تیم درمان است.
   
کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران

کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران

بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیاد تِهران به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می کنند. افرادی که به هر دلیلی قصد استفاده از خدمات یک کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران را دارند که به صورت شبانه روزی است، می توانند در هر زمان از شبانه روز به این مراکز مراجعه کنند و مشاوره دریافت کنند. در ادامه بعضی از کلینیکِ های تِرک اعتیاد شبانه روزی در تِهران را به شما معرفی می کنیم.

 • کلینیکِ ترکِ اعتیاد تِهران آکسون
 • کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران پردیس کلینیک
 • کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران طلوعی دوباره
 • کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران دی
 • کلینیک ترک اعتیاد دکتری جوادی

کلینیک ترک اعتیاد بانوان تهران

بعضی از کلینیک های ترکِ اعتیاد در تِهران خدمات خود را فقط به بانوان عزیز کشورمان ارائه می کنند. بانوان عزیزی که قصد دارند در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ترک مواد مخدر اعتیاد کنند می توانند به یکی از کلینیک های ترکِ اعتیاد بانوان تهران مراجعه کنند و مراحل ترکِ اعتیاد خود را انجام دهند. در ادامه بعضی از این کلینیک ها را به شما معرفی می کنیم.

 • کلینیک ترک اعتیاد خانه دوست یاران: یکی از مراکز ترکِ اعتیادی که خدمات خود را به بانوان عزیزی که دچار بیماری اعتیاد شده اند ارائه می کند، کلینیک ترکِ اعتیاد خانه دوست یاران است. این کلینیک از جمله کلینیک هایی است که با مدیریت بخش های غیر دولتی راه اندازی شده است و فعالیت می کند. در این کلینیک سعی شده است که از بهترین روش های مشاوره ای و درمانی برای درمان بیماری اعتیاد در زنان استفاده شود.
 • کلینیک ترک اعتیاد آکسون: یکی دیگر از کلینیک های ترکِ اعتیاد خصوصی که به بانوان هم خدمات ارائه می کند، کلینیک کمپ ترک اعتیاد آکسون است. البته این کلینیک خدمات خود را در دو بخش جداگانه مردانه و زنانه ارائه می کند. در این کلینیک بهترین روش های درمانی برای درمان اعتیاد بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که کلینیک ترک اعتیاد آکسون یک کلینیک ترک اعتیاد تهران شبانه روزی است.

کلینیک - ترک - اعتیاد - تهران
کلینیک تخصصی ترک اعتیاد تهران

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد تهران

بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیادی که در شهر تِهران وجود دارند، خدمات درمانی خود را به صورت تخصصی ارائه می کنند. منظور از کلینیک تخصصی تِرک اعتیاد این است که آن مرکز خدمات خود را زیر نظر پزشکان متخصص و با علم روز به فرد تِرک کننده ارائه کند.

بسیاری از کلینیک های تِرک اعتیادی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، جزء کلینیک های ترکِ اعتیاد بسیار خوب در استان تِهران می باشند که خدمات خود را به صورت تخصصی به فرد معتاد و یا حتی خانواده هایشان ارائه می کنند. کلینیک پردیس، کلینیک افشار، کلینیک دی، کلینیک آکسون و … از جمله کلینیک هایی هستند که خدمات خود را به صورت تخصصی ارائه می کنند.

کیفیت کلینیک های ترکِ اعتیاد تِهران

اگر به دنبال یک کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران خوب و با کیفیت می گردید، نگران نباشید! در حال حاضر بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیاد در کشور ایران بسیار با کیفیت هستند. همچنین، کلینیک هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، از جمله کلینیک های ترک اعتیاد بسیار خوب در تهران می باشند.

در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیاد دولتی و خصوصی خدمات ترک اعتیاد به صورت کاملا اختصاصی ارائه می شود. در این کلینیک ها علاوه برای استفاده از امکانات به روز برای درمان بیماری اعتیاد، از  جلسات مشاوره ای مختلف برای درمان بیماران و کمک به خانواده های آن ها هم استفاده می شود.

هزینه کلینیک های ترک اعتیاد تهران

یکی از سوالاتی که بسیاری از خانواده ها و فرد معتاد برایشان پیش می آید این است که هزینه کلینیک های ترکِ اعتیاد تِهران به چه میزان است؟ به طور کلی هزینه کلینیک های ترکِ اعتیاد تِهران به خصوصی و یا دولتی بودن آن ها بستگی دارد.

بدیهی است که هزینه کلینیک های ترکِ اعتیاد خصوصی در تِهران بسیار بیشتر از هزینه کلینیک ترک اعتیاد دولتی است؛ اما معمولا مقدار  زیادی از هزینه های درمان و داروهای ترکِ اعتیادی که در مراکز ترک اعتیاد خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد، توسط بیمه های پایه پرداخت می شود.

کلینیک - ترک - اعتیاد - تهران

مراجعه به کلینیک ترکِ اعتیاد یکی از روش هایی است که می توان با کمک آن اعتیاد را برای همیشه ترکِ کرد. بسیاری از کلینیک های ترک اعتیاد خوب در کشور ایران، خدمات مختلفی از جمله ارائه جلسات مشاوره ای، ارائه خدمات بهداشتی و رفاهی مناسب و … را به فرد ترک کننده ارائه می کنند.

مراجعه به بِهترین کلینیک ترکِ اعتیاد از جمله روش هایی است که برای ترکِ اعتیاد مورد استفاده قرار می گیرد. بِهترین کلینیک ترکِ اعتیاد باید با بیمار رفتار مناسبی داشته باشد و بهترین خدمات رفاهی، بهداشتی و آسایشی را به فردی که قصد ترک مواد مخدر را دارد، ارائه کند.

سوالات متداول کلینیک ترک اعتیاد تهران

اگر به دنبال یک کلینیک ترک اعتیاد تهران خوب و با کیفیت می گردید، نگران نباشید! در حال حاضر بسیاری از کلینیک های ترک اعتیاد در کشور ایران بسیار با کیفیت هستند. همچنین، کلینیک هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، از جمله کلینیک های ترک اعتیاد بسیار خوب در تهران می باشند.

 • کلینیک ترک اعتیاد تهران آکسون
 • کلینیک ترک اعتیاد تهران پردیس کلینیک
 • کلینیک ترک اعتیاد تهران طلوعی دوباره
 • کلینیک ترک اعتیاد تهران دی

کلینیک ترک اعتیاد دکتری جوادی

 • کلینیک ترک اعتیاد دولتی دی
 • کلینیک ترک اعتیاد دولتی کیمیای رهایی
 • کلینیک ترک اعتیاد دولتی شرق آفتاب
 • کلینیک ترک اعتیاد نوین
 • کلینیک ترک اعتیاد سپهر

نویسنده

کلینیک پردیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی سایت