شماره تماس 00982155140531
پردیس کلینیک
مقالات
کلینیک ترک اعتیاد تهران

کلینیک ترک اعتیاد تهران

فهرست مطالب

با پردیس کلینیک آشنا شوید

اگر در تهران حضور دارید و هنوز برای درمان اعتیاد خود اقدامی نکرده اید، توصیه می کنیم که حتما از طریق یک کلینیک ترک اعتیاد تهران مراحل مربوط به درمان خود را انجام دهید. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از کلینیک های ترک اعتیاد در تهران وجود دارند که خدمات مختلفی را به خانواده های فرد معتاد و خود فرد معتاد ارائه می کنند.مراجعه به یک کلینیک ترک اعتیاد خوب، می تواند به شما برای ترک اعتیاد مواد مخدر کمک ویژه ای بکند. در حال حاضر در استان تهران کلینیک های ترک اعتیاد خوبی وجود دارد که خیال فرد معتاد و خانواده های آن ها را برای ترک اعتیاد و مواد مخدر راحت می کنند. در صورتی که قصد مراجعه به کلینیک ترک اعتیاد تهران را دارید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین کلینیک های ترک اعتیاد تهران آشنا شوید.

بنر- تماس- با -ما -پردیس - کلینیک

بهترین کلینیک های ترک اعتیاد تهران

در حال حاضر کلینیک های ترک اعتیاد بسیار مختلفی در استان تهران وجود دارد؛ اما بعضی از افرادی که قصد ترک اعتیاد خود را دارند با این مشکل مواجه می شوند که کدام کلینیک را برای درمان خود انتخاب کنند. به طور کلی زمانی یک کلینیک به عنوان یک کلینیک ترک اعتیاد خوب شناخته می شود که خدمات مختلفی را به افراد ترک کننده ارائه کند.

ارائه خدمات رفاهی مناسب، ارائه خدمات بهداشتی خوب و مطابق با پروتکل های بهداشتی، ارائه خدمات انگیزشی و … از جمله فاکتورهایی است که برای یک کلینیک ترک اعتیاد در تهران مورد توجه قرار می گیرد.

البته در بعضی از کلینیک های ترک اعتیاد تهران روش های مختلفی برای درمان اعتیاد استفاده می شود که همین موضوع یکی از مزیت های کلینیک های ترک اعتیاد خوب در استان تهران می باشد.

در یک کلینیک ترک اعتیاد خوب، فرد مصرف کننده باید ابتدا از یک پزشک مشاوره بگیرد. در این کلینیک پزشک ابتدا شرح حال بیمار، دز مصرفی بیمار، مدت زمان مصرف مواد مخدر، نوع ماده مصرفی و … دیگر عوامل را برای تعیین یک روش اصولی جهت انتخاب نوع درمان مد نظر می گیرد. سپس، بر اساس شرح حال بیمار پزشک روش درمانی مناسبی را برای درمان بیمار در نظر می گیرد.

بهترین کلینیک های ترک اعتیاد تهران

کلینیک ترک اعتیاد دولتی در تهران

یکی از انواع کلینیک های ترک اعتیادی که در تهران وجود دارند، کمپ ترک اعتیاد دولتی می باشند. این کلینیک ها به صورت رایگان و یا با یک قیمت بسیار مناسب اقدام به ارائه خدمات مختلف به افرادی که قصد ترک کردن اعتیاد را دارند، می کنند.

کلینیک ترک اعتیاد خصوصی در تهران

به هر حال بعضی از خانواده ها و یا حتی فردی که قصد درمان اعتیاد خود را دارد، به فکر این می باشد که خدمات مختلفی را برای درمان اعتیاد خود دریافت کند. طبیعی است که کلینیک های ترک اعتیاد خصوصی در تهران خدمات رفاهی بیشتری را به فرد ترک کننده ارائه می کنند؛ چرا که جمعیت افراد ترک کننده در این مراکز بسیار کمتر از جمعیت افراد ترک کننده در مراکز ترک اعتیاد دولتی در تهران می باشند.

در ادامه به بعضی از کلینیک های ترک اعتیاد خصوصی اشاره می کنیم. این کلینیک ها تنها نمونه ای از کلینیک های مشاوره ترک اعتیاد خوب خصوصی در تهران می باشند.

کلینیک ترک اعتیاد تهران
 • کلینیک ترک اعتیاد تهران پردیس کلینیک: یکی از کلینیک های خصوصی بسیار خوب در تِهران، پردیس کلینیک است. این کلینیک به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره ترکِ خواهد داد. در پردیس کلینیک خدمات رفاهی خوبی به افراد ارائه می شود. از جمله مزیت های این کلینیک ترک اعتیاد تهران که خدمات خود را به صورت خصوصی ارائه می کند، این است که در این مرکز به بهداشت بسیار توجه می شود. به طوری که هر روز فضای این مرکز ضد عفونی می شود تا سلامت فرد ترک کننده تضمین شود.

بیشترین سوالات سرچ شده در گوگل

 1. چه تعداد مصرف کننده مواد در ایران وجود دارد؟
  از جمعیت 81 میلیونی، حدود 2 تا 3 میلیون ایرانی تخمین زده می‌شود که معتاد باشند که به طور مداوم یکی از بالاترین نرخ‌های اعتیاد در جهان است.
   
 2. چهار هدف دارودرمانی چیست؟
  چهار حوزه تمرکز اولویت عبارتند از: درک تعاملات پیچیده عوامل موثر بر مسیر مصرف مواد. تسریع توسعه درمان ها. پرداختن به پیچیدگی های دنیای واقعی
   
 3. اگر معتاد به مواد مخدر هستید کجا می روید؟
  همانطور که برای اعتیاد به مواد مخدر به دنبال کمک هستید، دریافت درمان برای سایر مشکلات پزشکی یا روانشناختی نیز مهم است. بهترین شانس شما برای بهبودی، دریافت ترکیبی از درمان سلامت روان و اعتیاد از یک ارائه دهنده یا تیم درمان است.
   

کمپ ترک اعتیاد تهران

مراکز مختلفی برای ترک اعتیاد در تهران وجود دارد که می‌توان به کمپ‌های ترک اعتیاد تهران اشاره کرد. کمپ ترک اعتیاد تهران مکانی برای اقامت بیمار معتاد است تا دوره بهبودی او کامل شود. در این کمپ‌ها روش‌های مختلفی برای درمان اعتیاد استفاده می‌شود. مرسوم ترین روشی که برای ترک اعتیاد در کمپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، سقوط آزاد است.

اگر در تهران هستید و از آنجایی که اعتیاد به مواد مخدر اثرات مخربی بر سوءمصرف کنندگان و اطرافیان آنها دارد، مراجعه به مراکز کمپ ترک اعتیاد تهران بسیار مهم و ضروری می باشد. این مراکز با هدف کمک به معتادان برای نجات زندگی خود در تهران احداث شده­ اند. آنها خدمات مختلفی از جمله درمان و مشاوره را ارائه می دهند. اگر مشکل اعتیاد به مواد مخدر دارید، مهم است که یک مرکز ترک اعتیاد خوب را انتخاب کنید تا بتوانید در غلبه بر وضعیت و زندگی عادی خود به شما کمک کند. اکثر مراکز ترک اعتیاد معتبر در تهران از مشاوران و پزشکان مجرب برای کمک به مصرف کنندگان مواد مخدر برای ترک عادت های مخرب خود استفاده می کنند.

در کمپ ترک اعتیاد تهران پردیس کلینیک خدمات زیادی ارائه می‌شود و در آن‌ ترک هروئین،ترک تریاک، ترک کوکائین، ترک شیشه، ترک متادون، ترک ترامادول، ترک الکل، قارچ و هر نوع مواد مخدری صورت می‌گیرد.

در کمپ ترک اعتیاد تهران، طی یک برنامه مدون و علمی، بیماران به سوی قطع مصرف پیش می‌روند. در اولین مرحله ترک که سم زدایی نام دارد، بر اساس میزان و نوع مصرف، از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌شود. در کمپ ترک اعتیاد تهران روشی برای ترک انتخاب می‌شود که کمترین سختی، درد و خماری را داشته باشد. به علت حساسیت این مقطع، بسیار لازم است که بیمار در محیطی قرار داشته باشد که دسترسی به مواد نداشته باشد.

در دوران ترک باید افرادی با تجربه درکنار مصرف کنندگان باشند تا با راهنمایی درمانی و عاطفی، به گذراندن این دوره کمک کنند.
به دلیل افزایش میزان مصرف مواد مخدر در کشور و بخصوص تهران، کمپ‌های ترک اعتیاد زیادی تاسیس شده‌اند. متاسفانه برخی از کمپ‌های ترک اعتیاد تهران به علت نداشتن استاندارد‌های لازم و تجربه کافی، کمکی به بهبود مراجعه کنندگان نمی‌کنند.

کمپ ترک اعتیاد رایگان تهران

گذراندن کار سخت و دشوار سم زدایی و سپس سفر طولانی و طاقت فرسای توانبخشی به نظر سرگرم کننده یا لذت بخش نیست، اما مطمئن ترین و موثر ترین مسیر برای پاک شدن است. برخی افراد به دلیل مشکلات مالی، از مراجعه به کمپ ترک اعتیاد در تهران امتناع می کنند. این در حالی است که خانواده و نزدیکان آنها نیز از پرداخت هزینه های کمپ، واهمه دارند و ترجیح می دهند، فرد معتاد را در خانه، ترک بدهند. اگر پاک شدن به این سادگی یا آسانی باشد، بازگشت دوباره به اعتیاد یک چیز ساده و مطمئن خواهد بود. بنابراین، لزوم مراجعه به کمپ ترک اعتیاد تهران بسیار ضروری است.

امروزه برخی مراکز کمپ ترک اعتیاد رایگان تهران وجود دارد که بدون دریافت هزینه ای، به شما کمک می کند تا از این مسئله چالش برانگیز، نجات پیدا کنید. کار از طریق سم زدایی و سپس یک برنامه توانبخشی در مراکز کمپ ترک اعتیاد رایگان تهران، نه تنها به شما کمک می کند تا مشکلات جسمی مرتبط با اعتیاد را حل کنید، بلکه به مشکلات عاطفی نیز کمک می کند. برای اکثر کسانی که با مسائل اعتیاد مواجه هستند، چه الکل یا مواد مخدر، اغلب مسائل عاطفی وجود دارد که باعث وابستگی اولیه به مواد مخدر یا الکل می شود.

کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران

بسیاری از کلینیک های ترک اعتیاد تهران به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می کنند. افرادی که به هر دلیلی قصد استفاده از خدمات یک کلینیک ترک اعتیاد را به صورت شبانه روزی دارند می توانند در هر زمان از شبانه روز به پردیس کلینیک که از جمله کلینیک هایی است که خدمات خود را به صورت تخصصی و شبانه روزی ارائه می کند، مراجعه کنند.

کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی
کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی تهران

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران

یکی از مزایای اصلی بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران، ساختاری است که ارائه می دهد. ایجاد یک برنامه سازماندهی شده، اولین گام برای بهبودی اعتیاد است. به طور کلی، یک کمپ ترک اعتیاد خوب، بر ایجاد فعالیت‌ ها و عادات مولد تأکید می‌کند. کسانی که از اعتیاد رنج می برند عادت های خود ویرانگری دارند که باید ترک شوند و تنها راه برای انجام این کار ایجاد عادات سالم تر و یک روال قوی است.

ساختاری که توانبخشی فراهم می کند به بیماران این امکان را می دهد که یک روال روزانه محکم و در عین حال ساده ایجاد کنند که بر حفظ هوشیاری و ایجاد عادات سالم جدید تمرکز دارد که پس از پایان درمان می توانند به آن پایبند باشند.

پردیس کلینیک به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران، علاوه بر بهبودی از اعتیاد، بر سلامت کلی بدن و ذهن افراد نیز تمرکز می کند.

سوء مصرف مواد مخدر و الکل می تواند باعث از دست دادن مواد مغذی بدن شما شود. این باعث می شود بدن شما احساس ضعف کند و همچنین باعث سردرد و از دست دادن خواب شما شود. هنگامی که مصرف مواد را متوقف می کنید و بدن شما چنین احساسی می کند، اگر سایر بخش های سلامتی خود را اصلاح نکنید، احتمالاً دوباره شروع به مصرف خواهید کرد. بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران، وعده های غذایی متعادلی را ارائه می کنند که به بازیابی مواد مغذی در بدن کمک می کند. این به بهبود سلامت کلی و خلق و خو کمک می کند و میل به مواد مخدر را کاهش می دهد.

  ورزش می تواند به غلبه بر اعتیاد و همچنین ایجاد بدنی سالم تر کمک کند. مراکز کمپ ترک اعتیاد خوب با ارائه کلاس های مختلف، به ورزش کردن  تشویق می کنند. این می تواند به بدن کمک کند تا دوباره احساس قدرت کند، خلق و خوی شما را تقویت کند و یک عادت سالم را ایجاد کند که می تواند پس از درمان ادامه یابد.

با دیدن تغییر بدن خود و احساس خوب داشتن بدون استفاده از مواد مخدر، انگیزه شما را برای سپری کردن درمان افزایش پیدا می کند. در حالی که در گذشته، مصرف مواد، بخشی از زمان شما را می گرفتند، اکنون می توانید آن زمان را با ورزش پر کنید.

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد تهران

بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیادی که در شهر تِهران وجود دارند، خدمات درمانی خود را به صورت تخصصی ارائه می کنند. منظور از کلینیک تخصصی تِرک اعتیاد این است که آن مرکز خدمات خود را زیر نظر پزشکان متخصص و با علم روز به فرد تِرک کننده ارائه کند.

بسیاری از کلینیک های تِرک اعتیادی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، جزء کلینیک های ترکِ اعتیاد بسیار خوب در استان تِهران می باشند که خدمات خود را به صورت تخصصی به فرد معتاد و یا حتی خانواده هایشان ارائه می کنند. کلینیک پردیس، از جمله کلینیک هایی است که خدمات خود را به صورت تخصصی ارائه می کنند.

کیفیت کلینیک های ترک اعتیاد تهران

اگر به دنبال یک کلینیک ترکِ اعتیاد تِهران خوب و با کیفیت می گردید، نگران نباشید! در حال حاضر بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیاد در کشور ایران بسیار با کیفیت هستند. همچنین، کلینیک هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، از جمله کلینیک های ترک اعتیاد بسیار خوب در تهران می باشند.

در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های ترکِ اعتیاد دولتی و خصوصی خدمات ترک اعتیاد به صورت کاملا اختصاصی ارائه می شود. در این کلینیک ها علاوه برای استفاده از امکانات به روز برای درمان بیماری اعتیاد، از  جلسات مشاوره ای مختلف برای درمان بیماران و کمک به خانواده های آن ها هم استفاده می شود.

هزینه کلینیک های ترک اعتیاد تهران

یکی از سوالاتی که بسیاری از خانواده ها و فرد معتاد برایشان پیش می آید این است که هزینه کلینیک های ترکِ اعتیاد تِهران به چه میزان است؟ به طور کلی هزینه کلینیک های ترک اعتیاد تهران به خصوصی و یا دولتی بودن آن ها بستگی دارد.

بدیهی است که هزینه کلینیک های ترکِ اعتیاد خصوصی در تِهران بسیار بیشتر از هزینه کلینیک ترک اعتیاد دولتی است؛ اما معمولا مقدار  زیادی از هزینه های درمان و داروهای ترکِ اعتیادی که در مراکز ترک اعتیاد خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد، توسط بیمه های پایه پرداخت می شود.

کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی

مراجعه به کلینیک ترک اعتیاد یکی از روش هایی است که می توان با کمک آن اعتیاد را برای همیشه ترک کرد. بسیاری از کلینیک های ترک اعتیاد خوب در کشور ایران، خدمات مختلفی از جمله ارائه جلسات مشاوره ای، ارائه خدمات بهداشتی و رفاهی مناسب و … را به فرد ترک کننده ارائه می کنند.

خدمات کمپ ترک اعتیاد تهران

مراکز بازپروری مواد مخدر و الکل در سطوح متفاوتی از امکانات قرار دارند. نوع تسهیلاتی که بیمار در آن شرکت می کند، معمولا به بودجه و سطح پوشش بیمه ای فرد بستگی دارد. در حالی که مراکز لوکس امکانات بیشتری نسبت به امکانات اولیه ارائه می دهند، اما همیشه بهترین مراکز درمان سوء مصرف مواد نیستند. بیماران باید قبل از تصمیم گیری نهایی یک برنامه توانبخشی را بررسی کنند.

قبل از ورود به یک مرکز کمپ ترک اعتیاد تهران، بیماران ممکن است مجبور به درمان سم زدایی شوند. سم زدایی فرآیندی است که در آن بیمار بدن خود را از شر ماده اعتیاد آور خلاص می کند. از ابتدا تا انتها، طول این فرآیند متفاوت است، اما اغلب حدود یک هفته طول می کشد. به عنوان بخشی از یک برنامه سم زدایی پزشکی، بیماران در حال بهبودی توسط پزشکان و پرستاران تحت نظر خواهند بود و در صورت لزوم، داروهایی برای ترک، مصرف می ‌شوند. هنگامی که بیمار سم زدایی را کامل کرد، برای درمان توانبخشی آماده می شود.

قبل از شروع درمان سوءمصرف مواد مخدر و الکل، توسط یک مشاور اعتیاد یا متخصص سلامت روان، مورد ارزیابی میزان مصرف قرار خواهید گرفت. این ارزیابی، گزارش ‌های خود از سوء مصرف مواد، سوابق پزشکی، غربالگری ادرار، آزمایش خون و موارد دیگر را در نظر می‌گیرد. فرد تا حد امکان اطلاعاتی را در مورد موارد زیر جمع آوری می کند

سوالات متداول کلینیک ترک اعتیاد تهران

اگر به دنبال یک کلینیک ترک اعتیاد تهران خوب و با کیفیت می گردید، نگران نباشید! در حال حاضر بسیاری از کلینیک های ترک اعتیاد در کشور ایران بسیار با کیفیت هستند. همچنین، کلینیک هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، از جمله کلینیک های ترک اعتیاد بسیار خوب در تهران می باشند.

نویسنده

کلینیک پردیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت