پردیس کلینیک
Uncategorized @fa
ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

ترک اعتیاد بدون درد و خماری

فهرست مطالب

وسوسه مواد مخدر خود به خود به وجود نمی‌آید. بلکه شرایطی ایجاد می‌شود که به دنبال آن میل و اشتیاق شدید در فرد برای مصرف ایجاد می‌شود. میل و وسوسه از مهم ترین عوامل سوء مصرف مواد مخدر و لغزش محسوب می‌شود.
اگر نگران هستید که بعد از ترک اعتیاد، دچار لغزش شوید و به دنبال راه‌های پیشگیری از وسوسه مواد هستید، همراه ما باشید. در این مقاله با نکات و اصول مهمی آشنا می‌شوید که در جلوگیری از وسوسه مواد مخدر بسیار موثرند. کسانی که تجربه لغزش داشته‌اند با استفاده از این راهکارها سلامتی خود را در پردیس کلینیک به دست آورده‌اند. این راهکارها به کنترل افکار فردی که مصرف مواد مخدر را ترک کرده، کمک می‌کنند.اگر به دنبال ترک اعتیاد بدون درد و خماری هستید، باید بدانید که امروزه روش‌های مناسبی برای این کار وجود دارد. ترس افراد از ناراحتی و درد و خماری، مانع محکمی در مقابل فرد برای حرکت به سمت بهبودی است. ترک بدون خماری همیشه یکی از دغدغه‌های افرادی بوده که به مواد مخدر و الکل اعتیاد دارند.

در کلینیک‌های ترک اعتیاد، با استفاده از راهکارهای جدید، افراد می‌توانند ترک اعتیاد بدون درد و خماری را تجربه کنند. اگر همه کلینیک‌ها می‌توانستند کمک کنند تا معتاد بتواند بدون درد و خماری از شر این ماده راحت شود، هیچ فردی معتاد نمی‌ماند. درد عضلات و استخوان‌ها، یا همان حس دردناک خماری، همان چیزی است که باعث می‌شود معتاد دوباره به مواد مخدر تمایل پیدا کند.

اگر خودمان را به جای فرد مصرف کننده بگذاریم به او حق می‌دهیم. درد و خماری بیش از حد شدید و غیر قابل تحمل است. به ویژه برای فردی که سلول‌های عصبی بدنش به این ماده نیاز دارد.برای ترک اعتیاد بدون درد و خماری، توصیه می‌شود در ادامه مقاله نیز همراه ما باشید.

بنر- تماس- با -ما -پردیس - کلینیک

ترک اعتیاد بدون درد و خماری

نیاز اکثر بیماران، بستری برای مدت کوتاه جهت گذراندن دوره ترک اعتیاد است. بستری در کلینیک و مراقبت شبانه روزی برای مرکز بستری ترک اعتیاد نیاز به استراحت و زیر نظر بودن توسط پزشک را دارد. وجود محیطی آرام، ایزوله و به دور از هرگونه ماده ممنوعه، رسیدگی شبانه روزی از ملزومات این دوره از درمان است.

بیمار ممکن است دچار بدخلقی، عوارض محدود خماری، افکار معتاد گونه و… شود که معمولا در محیط‌های بیرونی دچار مشکل خواهند شد. ما در کلینیک ترک اعتیاد پردیس امکان بستری و ترک اعتیاد بدون درد و خماری را فراهم کرده‌ایم. بیمار مراحل سم‌زدایی و ترک بدون خماری را در اتاق مجهز زیر نظر پزشک و پرستار سپری خواهد کرد. تیم ترک اعتیاد پردیس کلینیک با رسیدگی شبانه روزی، به بیمار کمک می‌کنند که ترک اعتیاد بدون درد و خماری را تجربه کند.

در این روش لازم است که بیمار بستری شده و یک تیم درمانی، سم‌زدایی بدن از مواد مخدر را برای او انجام دهند. مدت زمان بستری بسته به شرایط فیزیکی و روحی فرد متغیر است. بعد از دوره بستری و  سم‌زدایی لازم است که بیمار تحت درمان‌های دارویی قرار داشته باشد.

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

ترک بدون خماری

داروهای بسیاری هستند که در زمینه ترک بدون خماری به کار گرفته می‌شوند. روش‌های بسیاری نیز وجود دارند. اما هیچ کدام برای همه مصرف کنندگان به یک شکل عمل نمی‌کنند. به همین خاطر بسیاری معتقدند که بهترین راه برای ترک اعتیاد بدون درد و خماری، ترک زیر نظر متخصص است.

روش‌های مختلفی برای ترک بدون خماری وجود دارد. در هر کدام از این روش‌ها از داروها و مواد مختلفی استفاده می‌شود. هیچ پزشک متخصصی در زمینه اعتیاد یک نسخه را برای تمام بیماران خود تجویز نمی‌کند. پزشک با بررسی مدت اعتیاد، شرایط روحی و جسمی و… یکی از این روش‌های موجود را انتخاب می‌کند. این روش که توسط متخصص انتخاب می‌شود، روش ترک اعتیاد بدون درد و خماری و به صورت اصولی و کامل است.

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

هر چه روشی که استفاده می‌کنید اصولی‌تر باشد، به هزینه کمپ ترک اعتیاد همیشگی آن ماده نزدیک‌تر خواهید شد. اما فراموش نکنید ترک بدون خماری تنها با استفاده از دارو، همیشگی نخواهد بود. کلینیک و روشی بهتر است که در آن مشاوره و روان درمانی نیز وجود داشته باشد.

کلینیک‌های بسیاری هستند که وعده می‌دهند شما را با استفاده از داروی ترک اعتیاد بدون درد و خماری درمان می‌کنند. اما باید بدانید که این دسته از کلینیک‌ها به طور معمول از مواد شبهه مخدر استفاده می‌کنند.

برخی از روش‌های ترک بدون خماری نیز وجود دارند که به طور کلی از دارو درمانی کمک نمی‌گیرند. در این روش که درمان گروهی نامیده می‌شود، بیماران با حضور در جلسات درمان گروهی، به تدریج میزان مصرف را کاهش می‌دهند.

ترک بدون درد

همانطور که اشاره کردیم روش‌های بسیاری برای ترک بدون درد وجود دارد که انتخاب میان آن‌ها را باید به پزشکان سپرد. بهترین درمان، درمانی است که براساس نیازهای جسمی و روحی مصرف کننده طراحی شود. البته نمی‌توان گفت که در این روش‌ها تمام دردی که در روند ترک وجود دارد را احساس نخواهید کرد. مسلم است که ترک مواد مخدر هم از نظر روانی و هم از نظر جسمانی به شما فشار وارد می‌کند. اما با استفاده از یک پزشک متخصص خوب و داروهای مناسب، می‌توان این میزان درد را به حداقل رساند.
پس از سم‌زدایی و زمانی که به مرحله بازگردانی می‌رسید نیز اوضاع به همین شکل است. در برخی موارد نیاز است داروهایی نیز مصرف کنید. اما مصرف این داروها و روان درمانی نیز باید زیر نظر پزشک انجام شود.
برای ترک بدون درد بهتر است به دنبال یک کلینیک ترک اعتیاد مناسب باشید. بیش از هشت هزار کلینیک ترک اعتیاد در سراسر کشور مشغول به درمان بیماران معتاد هستند. شما می‌توانید با انتخاب پردیس کلینیک، علاوه بر ترک اعتیاد بدون درد و خماری، احتمال بازگشت به مصرف را نیز کاهش دهید.

مراحل درمان و سم‌ زدایی

در ترک اعتیاد بدون درد و خماری، بسته به شرایط بیمار از نظر جسمی و روانی می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. بنابراین، شاید بتوان گفت، هیچ روشی بر روش‌های دیگر برای ترک اعتیاد بدون درد و خماری برتری ندارد. بلکه بهترین روش برای ترک بدون خماری و درد روشی است که بر اساس شرایط جسمی و روحی بیمار انتخاب شود.

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

آنچه در بحث ترک اعتیاد بدون درد و خماری گفته شده استفاده از روش‌های اصولی در کنار بهره‌مندی بیمار از روانشناسان است. سم‌زدایی فوق سریع، بستری تدریجی و… همگی نمونه‌هایی از روش‌های اصولی ترک اعتیاد بدون درد و خماری به شمار می‌روند.

افرادی که به مواد افیونی یا الکل اعتیاد دارند، برای ترک اعتیاد بدون درد و خماری می‌توانند از روش سم‌زدایی سریع استفاده کنند. در درمان اعتیاد به روش سم‌زدایی این کار در اولین مرحله انجام می‌شود. سپس فرد به صورت بستری یا سرپایی از داروهایی برای پاک کردن بدن خود از آلودگی‌های ایجاد شده استفاده می‌کند. سم‌ زدایی بدون درد و خماری باید تحت نظر پزشک انجام شود. در هنگام سم‌زدایی ممکن است مشکلات سلامتی به نوعی برای فرد به وجود بیاید که حتی منجر مرگ شود.

سم‌زدایی چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سم زدایی مواد مخدر فرآیند طبیعی دفع یک ماده از بدن است. برنامه سم‌ زدایی سریع با سه روز بستری، مستلزم استفاده از مجموعه‌ای از داروها و سایر روش‌های درمانی برای مدیریت عوارض ترک متادون است.

مدت زمان سم زدایی می‌تواند بر اساس عوامل مختلفی متفاوت باشد. سایر مواد مخدر، مانند بنزودیازپین‌ها، ممکن است نیاز به 2 هفته یا بیشتر برای سم زدایی داشته باشند. البته سم زدایی سریع با سه روز بستری از سم زدایی تدریجی زمان کمتری نیاز دارد.

مدت زمانی که طول می‌کشد تا مواد مضر از بدن خارج شوند، برای اطمینان از عدم مصرف مجدد مواد توسط مصرف‌کننده مهم است. کلینیک پردیس می‌تواند به افرادی که با مصرف مواد مخدر دست و پنجه نرم می‌کنند کمک کند سم زدایی را انجام دهند.

سه مرحله سم زدایی سریع با سه روز بستری بدن از الکل و مواد مخدر به صورت زیر است:

 1. ارزیابی: تیم پزشکی بیماران را از نظر مشکلات جسمی و روانی غربالگری می‌کند. پزشکان از آزمایش خون برای اندازه گیری مقدار ماده مخدر در بدن فرد بیمار استفاده می‌کنند. در سم زدایی سریع با سه روز بستری نیز تمامی این مراحل در ابتدای درمان انجام می‌شود.

2. پایدار سازی: قدم بعدی تثبیت بیمار با درمان دارویی و روان شناختی است. هدف از تثبیت، جلوگیری از هر گونه آسیب به بیمار است. پزشکان می‌توانند داروهای ترک اعتیاد را برای جلوگیری از عوارض و کاهش علائم ترک تجویز کنند.

3. آماده سازی ورود به درمان: مرحله نهایی سم زدایی، آماده سازی مصرف کننده برای یک برنامه درمانی است. بستری شدن در کلینیک ترک اعتیاد تهران بیشترین شانس موفقیت را در سم زدایی سریع با سه روز بستری دارد.

سم ‌زدایی بدون درد و خماری

مدت زمان روند سم‌زدایی فارغ از نوع سم‌زدایی بسته به برخی عوامل متفاوت است. به شکلی که حتی پس از ترک نیز مدت زمانی که طول می‌کشد علائم ترک از بین برود هم متفاوت خواهد بود. عواملی که در این رویه اثر می‌گذارند و حتی روی نوع و دوز داروها هم موثر هستند، عبارتند از:

 • نوع ماده مخدری که فرد به آن اعتیاد دارد
 • مدت زمانی که فرد مصرف کننده بوده
 • شدت اعتیاد فرد
 • روش مصرف مواد مخدر مثل تزریق، خوردن، استنشاق و یا دود کردن
 • مقدار یا دوزی از ماده مخدر که فرد هر بار مصرف کرده
 • سابقه خانوادگی
 • زمینه ژنتیکی
 • شرایط بالینی و بیماری‌های دیگری که همزمان وجود دارند

یکی از روش‌های سم‌ زدایی بدون درد و خماری، سم‌زدایی با کلونیدین به صورت سرپایی است. در این نوع  سم‌زدایی بیمار بعد از قطع مصرف، به کمک داروهایی که پزشک تجویز کرده، درد و خماری کمتری را تجربه می‌کند. اصلی ترین نوع داروهای مورد استفاده در این نوع سم ‌زدایی بدون درد و خماری، کلونیدین است. داروی کلونیدین برای مواقعی که بیمار از ماده مخدر زیاد استفاده نمی‌کرده، توسط پزشک متخصص تجویز می‌شود. این شیوه  سم‌ زدایی بدون درد و خماری از لحاظ درجه سختی و دردسر داشتن برای بیمار، در رتبه دوم است.

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

تفاوت بین سم‌زدایی سریع و سم‌زدایی فوق سریع در چیست؟

تفاوت بین سم‌زدایی سریع و سم‌زدایی فوق سریع در تعداد روز بستری بیمار است. با توجه به میزان مصرف بیمار، نوع ماده اعتیاد آور و سلامت جسمانی، قبل از انجام سم‌زدایی فوق سریع بیمار مدتی بستری می‌شود. سپس سم ‌زدایی فوق سریع یا همان UROD انجام خواهد شد.در سم‌زدایی فوق سریع (UROD)، بیمار ابتدا مشاوره رایگان ترک اعتیاد  بستری می‌گیرد. به شکلی که میزان مصرف، سن و سلامت جسمانی او بررسی می‌شود. برای مثال در صورتی که مصرف‌کننده، بیماری قندی یا بیماری قلبی حاد داشته باشد به هیچ عنوان سم‌زدایی فوق سریع انجام نمی‌شود. چرا که بیمار چهار تا شش ساعت بیهوش می‌شود و در این مدت داروهای ضد مخدری به بدن او وارد می‌شود.

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

در سم‌زدایی فوق سریع فشار زیادی به بدن وارد می‌شود. بنابراین بیمار باید جوان‌ یعنی زیر 40 سال باشد و بیماری زمینه‌ای خاصی نداشته باشد. روز بعد از سم‌زدایی فوق سریع، بیمار بدون مشکل خاصی از خواب بیدار می‌شود و بدن او از مواد مخدر پاک شده است. اما تا مدتی پس از سم‌زدایی، تست آزمایش اعتیاد مثبت است.

در سم‌زدایی سریع، حداقل بیمار به مدت 4 روز در مرکز ترک اعتیاد، بستری می‌شود. سپس به کمک داروهایی که توسط پزشک تجویز شده، مواد مخدر به تدریج از خون پاکسازی می‌شوند. استفاده از داروهایی مانند نالوکسان و نالتروکسان در این شیوه بسیار رایج است. در سم‌زدایی سریع یا ROD بیماران علائم مختلف با شدت ضعیف تا متوسط را تجربه می‌کنند. اما چون در مرکز ترک اعتیاد بستری بوده و تحت نظر هستند، مشکلی پیش نخواهد آمد. به همین خاطر نسبت به روش سم‌زدایی در خانه هم به مراتب خطر کمتری دارند و هم اثربخشی آن بسیار بیشتر است.

سم زدایی سریع با سه روز بستری

اولین قدم در سم زدایی سریع با سه روز بستری که در پردیس کلینیک می‌توانید تجربه کنید، بررسی پزشکی است. به شکلی که بیماران یک ارزیابی پزشکی کامل می‌شوند تا تصویر دقیقی از نیازهای جسمی آن‌ها ایجاد شود. در طول این ارزیابی، یک متخصص اطلاعاتی در مورد تاریخچه پزشکی بیمار و جزئیات مربوط به اعتیاد او جمع آوری می‌کند. سپس از آن برای ایجاد یک برنامه سم زدایی سریع با سه روز بستری استفاده می‌کند.

در سم زدایی سریع با سه روز بستری بیمار علائم ترک را تجربه می‌کند. نوع علائم ترک و شدت آن، به مدت زمانی که فرد معتاد بوده، نوع ماده‌ مخدر و میزان مصرف آن بستگی دارد. علائم ترک فیزیکی در سم زدایی سریع با سه روز بستری ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • حالت تهوع
 • اسهال و استفراغ
 • تعریق
 • آبریزش بینی
 • افزایش ضربان قلب
 • افزایش فشار خون
 • سردرد
 • گرفتگی شکم
 • درد عضلانی و استخوانی
سم - زدایی - سریع - با سه روز - بستری - پردیس - کلینیک

علائم ترک روانی سم زدایی سریع با سه روز بستری نیز ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تحریک پذیری
 • اضطراب
 • گیجی
 • پارانویا
 • بی خوابی
 • افسردگی
 • ناتوانی در تمرکز
 • نوسانات خلقی شدید

برای کمک به مصرف کنندگان، داروهای مختلف به عنوان بخشی از فرآیند سم زدایی سریع با سه روز بستری به آن‌ها داده می‌شود. هیچ دارویی وجود ندارد که از همه علائم ترک جلوگیری کند. اما برخی از انواع داروها می‌توانند به کاهش اضطراب و افسردگی، خواب کافی و… کمک کنند.

تحقیقات نشان داده که مراقبت‌های حمایتی و دلسوزانه به اندازه دارو برای سم زدایی سریع با سه روز بستری لازم است. بنابراین، هر فردی که برای سم زدایی سریع با سه روز بستری به کلینیک پردیس مراجعه می‌کند، 24 ساعته تحت نظارت است.

کلینیک ترک اعتیاد بدون درد و خماری

بهترین کلینیک ترک اعتیاد پردیس دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت برای بستری و درمان بیماران اعتیاد است. پردیس کلینیک از بهترین و مجهزترین مراکز بستری ترک اعتیاد بدون درد و خماری در کشور محسوب می‌شود. در این مرکز سیر درمان را زیر نظر روانپزشک و روانشناس در کنار سایر کادر درمانی متخصص خود انجام می‌دهد. روش درمانی پردیس کلینیک، حذف کامل ماده اعتیادآور از بدن بیمار است.

دوره ترک اعتیاد بدون درد و خماری در پردیس کلینیک پس از سم‌زدایی بدن از مواد مخدر با خدمات روانکاوی ادامه پیدا می‌کند. این خدمات به صورت جلسات خصوصی، خانوادگی و یا گروه درمانی به بیماران ارائه می‌شود.

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

داروی تسکین درد خماری

برای تسکین درد خماری بعد از ترک اعتیاد، از داروهایی که دارای اثرات شبه افیونی هستند، استفاده می‌ شود. این داروها با درگیر کردن همان مناطق مغزی، به کاهش شدت علائم ترک کمک می‌کنند. بهترین روش برای تسکین درد خماری، دارو درمانی به همراه روان درمانی است. در روان درمانی به فرد آموزش داده می‌شود که مرحله به مرحله چگونه بر اعتیاد خود غلبه کند. از جمله درمان‌های دارویی برای بهبود خماری بعد از ترک الکل ، عبارتند از:

 1. بوپرنورفین و نالوکسان، علائم ترک را تسکین می‌دهد.
 2. متادون، علائم ترک را با اتصال به گیرنده‌های مواد افیونی در مغز کم می‌کند. از آنجایی که متادون خود اعتیادآور است، به هیچ عنوان نباید بدون مشورت با پزشک مصرف شود.
 3. نالوکسون با احتیاط برای افرادی که دوزهای بالا از مواد افیونی مصرف کرده‌اند یا اوردوز کرده‌اند، به کار می‌رود. مصرف این دارو باعث می‌شود تا معتادانی که بیش از اندازه از مواد مخدر استفاده کرده‌اند، بتوانند هوشیاری خود را بدست آورند.

درمان اعتیاد بدون درد و خماری چگونه انجام می‌شود؟

می‌توان گفت که ترک اعتیاد بدون درد و خماری زیر نظر پزشک و همراه با دارو درمانی ممکن است. روش‌هایی که اگر تحت نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد به کار گرفته نشوند، باعث اعتیاد مجدد در فرد خواهند شد. یکی از مهم‌ ترین مسائل در پروسه ترک اعتیاد بدون درد و خماری مراجعه به یک مرکز ترک اعتیاد معتبر است. 

ترک اعتیاد بدون درد و خماری - پردیس کلینیک

در برخی از مراکز و کلینیک‌های ترک اعتیاد، از روش‌های غیر‌اصولی مانند استفاده از مواد شبه ‌مخدر برای ترک استفاده می‌شود. این روش‌ها تنها مسئله را تغییر داده و حل نمی‌کند. با مراجعه به یک کلینیک ترک اعتیاد معتبر می‌توانید از بهترین روش‌ها برای ترک اعتیاد بدون درد و خماری بهره مند شوید.

سم‌ زدایی بدن از مواد مخدر

سم‌زدایی بدن از مواد مخدر به معنای حذف مواد اعتیادآور از بدن مصرف کننده است. سم‌زدایی در فرآیند کمپ ترک اعتیاد  به شخص معتاد کمک می‌کند تا بر اثرات مزمن مسمومیت غلبه کند و علائم ترک را به حداقل برساند.  سم‌زدایی مواد یعنی قطع یا کاهش مصرف مواد مخدر که در اثر آن علائم ترک ظاهر می‌شوند. هدف از دارو درمانی در این مرحله، کاهش شدت علائم یا کاهش مدت زمان دوره  سم‌زدایی است.

 سم ‌زدایی سریع

در همه روش‌های  سم‌زدایی سریع و فوق سریع یک مکانیسم و رویه کلی رخ می‌دهد. با مصرف نکردن دارو توسط فرد معتاد، ماده مخدر از بدن او در سطح سلولی خارج شده و وارد جریان خون می‌شود. سپس با عبور خون از کبد به عنوان اندام اصلی سم‌زدایی بدن، مواد مخدر تجزیه می‌شوند. نهایتا به فرم قابل دفع به شکل ادرار یا مدفوع از بدن خارج می‌شوند. تنها نقطه تمایز روش‌های مختلف سم‌زدایی سریع و فوق سریع، نوع و دوز داروهایی است که توسط پزشک تجویز می‌گردد.

خلاصه مطلب

کلینیک ترک اعتیاد پردیس از تیم پزشکی و کادر درمان باتجربه‌ای تشکیل شده است. برخورداری این مرکز از یک تیم حرفه‌ای، در سرعت بخشیدن به روند درمان و حفظ سلامت بیمار نقش عمده‌ای ایفا می‌کند. کلینیکی که تمامی متدهای درمانی استفاده شده در آن با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان است. به همین خاطر پردیس کلینیک بیشتر شبیه به یک مرکز درمانی به نظر می‌رسد تا یک کمپ ترک اعتیاد.

در پردیس کلینیک از هیچ گونه ماده شبه مخدری برای ترک اعتیاد بدون درد و خماری استفاده نمی‌شود. همین مسئله، سبب تفاوت این کلینیک با سایر مراکز ترک اعتیاد در تهران و سایر شهرستان‌ها شده است.

برای جلوگیری از وسوسه مواد مخدر می‌توانید از کلینیک ترک اعتیاد پردیس کمک بگیرید.

سوالات متداول ترک اعتیاد بدون درد و خماری

 • نوع ماده مخدری که فرد به آن اعتیاد دارد
 • مدت زمانی که فرد مصرف کننده بوده
 • شدت اعتیاد فرد
 • روش مصرف مواد مخدر مثل تزریق، خوردن، استنشاق و یا دود کردن
 • مقدار یا دوزی از ماده مخدر که فرد هر بار مصرف کرده

در اکثر موارد سه مرحله باید در  سم‌زدایی پشت سر گذاشته شود:

 1. ارزیابی: در این مرحله ابتدا تیم پزشکی شرایط و مشکلات فیزیکی و روانی بیمار را ارزیابی می‌کند. سپس به کمک آزمایش‌های خونی مقدار دارویی که در بدن مصرف کننده وجود دارد را مشخص می‌کنند. بعد از آن نوع و دوز داروی مورد نیاز برای سم‌زدایی مشخص می‌شود. همچنین در مرحله ارزیابی نیز مرور کاملی بر نوع داروی مورد مصرف و سوابق پزشکی فرد نیز انجام می‌شود.

تفاوت بین سم‌زدایی سریع و سم‌زدایی فوق سریع در تعداد روز بستری بیمار است. با توجه به میزان مصرف بیمار، نوع ماده اعتیاد آور و سلامت جسمانی، قبل از انجام سم‌زدایی فوق سریع بیمار مدتی بستری می‌شود. سپس سم ‌زدایی فوق سریع یا همان UROD انجام خواهد شد.

نویسنده

کلینیک پردیس

دیدگاه (2)
 1. جواد 19 بهمن 1401

  قیمت دوره بستریتون چقدره؟
  دورتون چند روزست؟

  بیمار با اعتیاد متادون قبول میکنین؟؟

  • پيشرو محمد عبدالله 3 خرداد 1402

   قيمت چنده و ؟؟؟؟و مقداره 300ميلي گراو ميخورم 4 ماه هست مورفين هيروين و 3 روزه متادو ن ميخورهو با همكاريتون ممنون هستين ميرسي

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی سایت